Zimní zahrada s posuvnými stěnami

Celoskleněné posuvné stěny VG 15, 17

Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

Vnější svět a váš vnitřní prostor sjednotí tento posuvný celoskleněný systém. Velké prosklené povrchy vám umožní bloudit bez omezení. Snadné ovládání VG15 a VG17 umožňuje abyste je přesunuli do rohu a za slunečných dnů se může otevřít vaše cesta do zahrady.

Oba systémy VG 15, 17 jsou k dispozici se 2, 3, 4 nebo 5 stopami. Jednotlivé prvky běží na válečcích s kuličkovými ložisky a jsou vybaveny unašeči, které při zavírání automaticky táhnou další prvek.

Tento systém se ovládá a zamyká zevnitř a je perfektním řešením pro balkón nebo terasu. Lze je také použít jako vnitřní přepážky místností. Existuje mnoho možností vybavení a díky bezrámové konstrukci lze dosáhnout maximálního otevření s optimální průhledností; i za rohy.

Celoskleněná posuvná stěna GSW 17

Posuvný celoskleněný systém

Strávte drahocenný čas na terase nebo balkoně chráněné před větrem a počasím. Žijte život luxusu s celoskleněnými prvky od Sunparadise pro lepší pohodu. Ať už požadujete zasklení balkónu nebo terasy, dostanete řešení na míru, které splní každé vaše přání.

Přivedení vnějšku dovnitř

GSW 17 je celoskleněná posuvná stěna s panely, které se jednotlivě posouvají. Je vhodné jako zasklívací systém lodžií, letních zahrad, terasových přístřešků, balkonů i jako dělicí systém v interiéru.

GSW 17 lze bez problémů kombinovat s posuvným stínícím systémemShadingPanel 17. Přesah skla mezi panely poskytuje ochranu před deštěm a snižuje hlukovou zátěž. Otevírací mechanismus umožňuje pohyb všech panelů dohromady; rychle a snadno.

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17 (harmonika)

GSS 17 je posuvný a stohovací systém skleněných stěn. Všechny panely můžete posouvat jednotlivě a jejich sklopením o 90° do parkovací plochy snadno využijete svůj vnitřní prostor jako venkovní prostor.
 
GSS 17 je celoprosklená stohovací stěna s horním vedením a jednotlivě posuvnými křídly. 
 
Jednotlivá skleněná křídla lze bez námahy posunout po celé šířce a otáčet je do stran pod úhlem 90°, čímž vznikne úzký obal. Zasklívací systém lze použít pro zasklení balkobů, lodžií, letních zahrad, zastřešení teras a také jako dělící systém v interiérech.
 
Díky malé mezeře o rozměru pouhé 3 mm ve spoji skel nabízí příjemnou cirkulaci vzduchu v interiéru a zaručuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy při maximální průhlednosti.

GSS 17 je zavěšena nahoře; nahoře držený na místě kolečky a vedený uvnitř spodní profilové dráhy.

Sklo je zajištěno k profilům panelů zespodu i shora speciálním čtyřbodovým zámkovým systémem. Elegantního proskleného povrchu je dosaženo bez přerušení jakýchkoli profilů panelů a černě eloxovaný profil za zasklením dodává systému harmonický vzhled.

Válcová technologie umožňuje hladký a snadný provoz panelů a malá plastová vodítka bezpečně přivádějí panely do 90° parkovací polohy.

Skryté upevnění a bezrámové zasklení vytvářejí elegantní vzhled systému a odlišují GSS 17 od svých konkurentů.

Jednoduchá pružina spojuje rukojeť přímo s ovládací mechanikou v profilu panelu. Kombinuje pohodlné používání s odolnými komponenty s dlouhou životností.

Otočení o 90° odblokuje aktivní otevírací panel a umožní mu fungovat jako dveře.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Vrane Two HW80 + Fix


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Benesov Parking


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Lipno HW40Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Doksy HW40 VG17Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - DomažliceZimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - České Budějovice HW80Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - HW40